O aplikacji

Aplikacja "Roleplay" powstała w celu umożliwienia wszystkim graczom RPGów i LARPów, a także uczestnikom tematycznych warsztatów szybkiego i łatwego sposobu na zebranie osób zainteresowanych udziałem w takich wydarzeniach. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś zagrać w RPGa, albo jeżeli kiedykolwiek chciałeś utworzyć własnego LARPa, ale nie miałeś pojęcia gdzie szukać osób, które chciałyby z Tobą zagrać, to ta aplikacja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie - wychodzimy naprzeciw Waszym pyrkonowym problemom, aby uczynić Wasze życie jeszcze łatwiejszym!

"Roleplay" to aplikacja utworzona przez Akademickie Koło Aplikacji Internetowych, które od 2010 roku zrzesza studentów poznańskich uczelni pomagając im w rozwinięciu swoich pasji i umiejętności w dziedzinie aplikacji internetowych.

Mamy nadzieję, że aplikacja przyniesie Wam tyle radości, ile nam przyniosło jej tworzenie. Rozwój aplikacji będzie kontynuowany, abyśmy za rok mogli wrócić do Was więksi i silniejsi i zaprezentować Wam jeszcze lepszy życioułatwiacz. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony AKAI oraz do przesyłania opini na temat aplikacji, z chęcią wysłuchamy konstruktywnej krytyki. Bawcie się dobrze i korzystajcie z Pyrkonu pełnymi garściami!

~ Team AKAI

Nasze działania